Router xDSL 1xWAN 4xLAN vRB960PGS-PB
- Model:
RB960PGS-PB
- Standardy: 802.3at
- Porty we/wy: 5 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pełna specyfikacja
PowerBox Pro to zewnętrzny router z pięcioma gigabitowymi portami Ethernet i wyjściem PoE na czterech portach. Ponieważ urządzenie ma wodoodporną obudowę zewnętrzną, można je zamontować na wieży lub w innych miejscach na zewnątrz.
Obsługuje również pasywne wejście PoE i wyjście pasywne lub 802.3af/at PoE. Porty Ethernet od 2 do 5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące PoE tym samym napięciem, co urządzenie. Mniej zasilaczy i kabli, o które trzeba się martwić! Może zasilać urządzenia kompatybilne z 802.3at i af mode B, jeśli używane jest napięcie wejściowe 48-57.
Urządzenie posiada port SFP do dodawania połączeń światłowodowych. Jest niedrogi, mały i łatwy w użyciu, ale jednocześnie jest wyposażony w bardzo wydajny procesor 800 MHz, zdolny do wszystkich zaawansowanych konfiguracji obsługiwanych przez RouterOS.
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 110 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mikrotik |
|---|---|
| Model | RB960PGS-PB |
| Standardy | 802.3at |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 125 x 52 x 225 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |