routery xDSL
Router WiFi GP1200 AC1200 GPON
- Model:
GP1200
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40 C (32 ~104 F)
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 C (-40 ~ 158 F)
- Wilgotność: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 95%, bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
137,40 zł / szt
169,00 zł brutto
Router Wi-Fi AC1200 xPON
Router WiFi AC1200 xPON z czterema portami Gigabit Ethernet i jednym portem SC/APC xPON. Wyposażony w CWMP, OMCI i 4-queue QoS, router umożliwia dostawcom usług internetowych i użytkownikom szybką konfigurację i najlepsze dostrojenie sieci.
- Dwurdzeniowy procesor 1,15 GHz
- Podwójne tryby EPON/GPON
- Dwuzakresowe Wi-Fi 5 z 4 strumieniami
- WiFi 867 Mbps i 300 Mbps
- 4 porty Gigabit Ethernet
- OMCI/OAM/TR069/TR098/TR181
- EasyMesh
| Waga | 676 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | GP1200 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 173 x 123.8 x 33 mm |
| Waga | 286 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 12 V / 1 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |