routery GSM/3G/LTE
Router VPN AX3000 4G/LTE ER706W-4G
- Model:
ER706W-4G
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-70 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10-90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania:
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
938,34 zł / szt
1 154,16 zł brutto
Gigabitowy router VPN Omada, 4G+ Cat6, AX3000
- Modem 4G+ Cat6: Włóż kartę Nano SIM i korzystaj z sieci komórkowej o prędkości do 300 Mb/s.
- Dwupasmowe WiFi 6, AX3000: Do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- 6 Gigabitowych portów Ethernet: Wysoka prędkość połączeń przewodowych.
- 5 wydajnych, odłączalnych anten: 2 anteny LTE i 3 dwupasmowe anteny WiFi.
- Scentralizowane zarządzanie: Dostęp z poziomu Chmury i aplikacji Omada to wygoda zarządzania.
- Omada Mesh: Płynne łączenie punktów dostępowych EAP wspierających technologię Mesh.
- Bezpieczna sieć VPN: Router obsługuje wiele protokołów VPN, w tym IPSec, SSL, Wireguard, OpenVPN, PPTP, L2TP.
| Waga | 1150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 180 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | ER706W-4G |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Karta SIM | Nano |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Kontrola dostępu
Filtrowanie
Ochrona pr |
| Zysk anteny | 4.5 |
| Standardy | 802.1Q |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Liczba anten | 5 |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Wymiary | 226 × 131 × 35 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zasilacz 12V / 2A (DC) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Omada Zarządzanie centralne
Dostęp d |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |