routery xDSL
Router TR3000 VPN Travel AX3000
- Model:
TR3000
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 ~ 40°C
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70°C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90%, bez kondensacji
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
168,46 zł / szt
207,21 zł brutto
Router podróżny AX3000 2,5G Wi-Fi 6, model: TR3000
- Superszybka sieć Wi-Fi AX3000 6
- Port Ethernet 2,5G i jeden port Gigabit Ethernet
- VPN ZeroTier/WireGuard/OpenVPN/IPSec/L2TP/PPTP
- DNS przez TLS z Cloudflare/Google/Quad9
- Udostępnianie plików za pomocą portu USB-A 3.0
- Wielomodowy router/AP/RE/WISP/klient/siatka
- Zasilanie PD za pomocą gniazda zasilania USB-C
- Konfigurowalny przełącznik, przycisk resetowania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | TR3000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | IPv6 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Wymiary | 118 x 80 x 27.5 mm |
| Waga | 160 |
| Zasilanie | 5V / 3A (Compatible with PD Powering) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Data Act | Link |
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 175 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |