routery xDSL
Router RUTM08 Ethernet
- Model:
RUTM08
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40°C do 75°C
- Wilgotność robocza: 10% do 90%, bez kondensacji
- Standardy: 802.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
321,50 zł / szt
395,45 zł brutto
RUTM08 to przemysłowy router przewodowy, zaprojektowany do zapewnienia niezawodnych połączeń kablowych w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych. Router posiada cztery gigabitowe porty RJ45, umożliwiające szybkie przesyłanie danych i łączność sieciową między podłączonymi urządzeniami. RUTM08 obsługuje do 128 sieci VLAN opartych na tagach/portach, co zapewnia większą elastyczność sieci, a także obsługuje wiele protokołów VPN oraz komunikację M2M, szczególnie istotnych w środowiskach przemysłowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUTM08 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.3 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 115 x 32.2 x 95.2 mm |
| Waga | 353 |
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 570 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 175 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |