routery xDSL
Router RUTM08 4x Gbit Eth, 3xLAN, 1xWAN, USB 2.0
- Model:
RUTM08
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza -40°C do 75°C
- Wilgotność pracy 10% do 90% bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- IEC 62368-1:2018
- EN IEC 62368-1:2020+A11:2020
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
324,76 zł / szt
399,45 zł brutto
RUTM08
Przemysłowy router przewodowy
RUTM08 to przemysłowy router przewodowy przeznaczony do tworzenia niezawodnych połączeń kablowych w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych. Router posiada cztery gigabitowe porty RJ45, które umożliwiają szybką transmisję sieci i danych pomiędzy podłączonymi punktami końcowymi. RUTM08 może obsługiwać do 128 sieci VLAN opartych na tagach/portach, co zapewnia większą elastyczność sieci, a także wiele VPN i protokołów komunikacyjnych M2M, które są szczególnie istotne w środowiskach przemysłowych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUTM08 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Standardy | 802.3az |
| Obsługiwane systemy operacyjne | RouterOS |
| Wymiary | 115 x 32.2 x 95.2 mm |
| Waga | 353 |
| Certyfikaty |
Standards
ESD
Radiated Im |
| Zasilanie | 4-pin industrial DC power socket |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 559 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |