routery xDSL
Router RUT300 4xLAN, 1xWAN, USB
- Model:
RUT300
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40 C do 75 C
- Wilgotność podczas pracy: od 10% do 90% bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- Authentication: Pre-shared key, digital certificates, X.509 certificates
- Firewall: Pre-configured firewall rules can be enabled via WebUI, unlimited firewall configuration via CLI; DMZ; NAT; NAT-T
- Attack prevention: DDOS preventi
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
248,53 zł / szt
305,69 zł brutto
Router RUTX08
RUTX08 to wytrzymały i wydajny przemysłowy router VPN Ethernet-to-Ethernet.
Router VPN, który działa na RutOS - zaawansowanym systemie operacyjnym opartym na OpenWRT.
Posiada cztery porty Gigabit Ethernet o prędkości do 1000 Mbps. Wytrzymała aluminiowa obudowa i obsługa przemysłowych protokołów sieciowych sprawiają, że RUTX08 jest doskonałym wyborem do profesjonalnych zastosowań. Wiele obsługiwanych usług VPN, zaawansowany firewall i system zdalnego zarządzania (RMS) sprawiają, że RUTX08 jest znakomitym urządzeniem, które nie wymaga łączności komórkowej ani Wi-Fi.
| Waga | 433 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 150 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUT300 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.3u |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | Brak |
| Wymiary | 100 x 30 x 85 mm |
| Waga | 229 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 7-30 VDC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |