Router RUT142 Industrial
- Model:
RUT142
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40°C do 75°C
- Wilgotność robocza: 10% do 90% bez kondensacji
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Pełna specyfikacja
RUT142 to kompaktowy przemysłowy router Ethernet, zwiększający bezpieczeństwo dzięki izolacji sieciowej dla urządzeń końcowych. Wyposażony w interfejs szeregowy RS232, dwa porty Ethernet, uchwyt na szynę DIN oraz przemysłowe złącze 3-pinowe, zapewnia płynną łączność i łatwą instalację. Router działa na systemie RutOS, obsługuje Wi-Fi 4 oraz protokoły przemysłowe, takie jak Modbus, DLMS, DNP3 i OPC UA, a także jest kompatybilny z RMS, umożliwiając efektywne zarządzanie zdalne i lokalne.
| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 140 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUT142 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Klucz współdzielony, certyfikaty cyfrowe, certyfikaty X.509, TACACS+, uwierzytelnianie użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych RADIUS, blokowanie prób IP i logowania, blokowanie logowania na podstawie czasu, wbudowany generator losowych haseł |
| Standardy | IPv6 |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Wymiary | 113.10 x 25 x 68.6 mm |
| Waga | 149.2 |
| Zasilanie | 9-30 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją, ochrona przeciwprzepięciowa >31 VDC 10us max |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |