routery xDSL
Router RT-BE58 Go Wireless BE3600 Dual Band
- Model:
RT-BE58 Go
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
- AiProtection
- VPN
- WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS support
- WPS
- DNS-over-TLS
- SSH
- Security Scan
- Firewall
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
402,23 zł / szt
494,74 zł brutto
Dwuzakresowy router podróżny WiFi 7 (802.11be), do 3600 Mb/s, tethering mobilny 4G i 5G, tryb Public WiFi (WISP), port 2.5G, identyfikatory SSID Guest Network Pro dla VPN, urządzeń IoT i portalu gościnnego, zaawansowane zabezpieczenia sieciowe, zasilanie USB-C Power Delivery
- Dwuzakresowe prędkości WiFi 7 do 3600 Mb/s dzięki MLO oraz 4K-QAM.
- Łączność trójtrybowa do podróży, pracy i domu dzięki tetheringowi mobilnemu 4G/5G oraz trybowi publicznego WiFi.
- Kompleksowe funkcje VPN współpracujące z maksymalnie 30 dostawcami usług, z obsługą VPN typu site-to-site.
- Ochrona end-to-end 24/7 dzięki komercyjnej klasy systemowi AiProtection.
- Łatwa konfiguracja urządzeń IoT, podsieci VPN lub portalu gościnnego za pomocą Guest Network Pro.
- Prosta, trzyetapowa konfiguracja oraz scentralizowane zarządzanie poprzez wysoko ocenianą aplikację mobilną ASUS Router.
- Ulepszone technologicznie WiFi 7 AiMesh umożliwia tworzenie bezpiecznych i rozbudowywalnych sieci z kompatybilnymi routerami ASUS.
- Przełącznik szybkiej zmiany funkcji oraz łatwe zasilanie dzięki USB-C 18 W PD.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | RT-BE58 Go |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | IPv4 |
| Wymiary | 99 x 111 x 36 mm |
| Waga | 232 |
| Zasilanie | 12V/2A, 9V/2A |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 605 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 125 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |