routery xDSL
Router PR60X 10GE Multi-Gigabit DualWan
- Model:
PR60X
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od 0° do 40°C (od 32° do 104° F)
- Temperatura w czasie przechowywania: od -20° do 45°C (od -4° do 113°F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: maksymalna wilgotność względna 90%, bez kondensacji<
- Bezpieczeństwo:
- Reguły/Harmonogram ruchu zapory
- Przekierowanie portów
- Wyzwalanie portów
- Stateful Packet Inspection (SPI)
- Blokowanie portów/usług
- Zapobieganie odmowie usługi (DoS)
- Tryb ukrycia
- Blok TCP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 497,68 zł / szt
3 072,15 zł brutto
Router Pro 10G/Multi-Gigabit Dual-WAN z zarządzaniem chmurą Insight
- Porty 10G/Multi-Gigabit i 2.5G Dual-WAN z przełączaniem awaryjnym
- Wysokowydajny sprzęt z jednym portem 10G/Multi-Gigabit Ethernet, czterema portami Ethernet 2.5G i jednym portem 10G SFP+ do długodystansowych połączeń backhaul lub połączenia z modemem światłowodowym ISP
- Bezproblemowa integracja z punktami dostępowymi NETGEAR Pro WiFi i wybór inteligentnych przełączników za pomocą NETGEAR Insight Cloud Management
- Sterowanie, zarządzanie i monitorowanie za pomocą NETGEAR Insight
- Możliwość montażu w szafie serwerowej w obudowach zgodnych ze standardami branżowymi
- Ochrona zapory
- Konfiguracja IPsec w celu utworzenia bezpiecznych połączeń VPN między lokalizacjami
- 3-letnia gwarancja na sprzęt, 3-letnia wymiana w następnym dniu roboczym, 90-dniowa pomoc telefoniczna / czat
Zdalne zarządzanie aplikacją NETGEAR Insight
Zarządzaj lokalnie lub zdalnie za pośrednictwem chmury, aby uzyskać prostą, ale potężną kontrolę nad siecią w dowolnym miejscu i czasie. W zestawie znajduje się 1-letnia subskrypcja.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Model | PR60X |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Standardy | 802.1Q |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Wymiary | 440 x 100 x 43.2 mm |
| Waga | 1.513 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | NETGEAR Insight Remote Cloud Management - Netgear insight to łatwe w użyciu rozwiązanie umożliwiające scentralizowane zdalne zarządzanie sieciami w wielu lokalizacjach dla właścicieli małych firm, menedżerów IT, dostawców usług MSP i VAR z jednego okie |
| Zasilanie | 100-240 V, 50/60 HZ, 1,3A |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2442 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 475 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |