routery GSM/3G/LTE
Router mobilny U50 5G
- Model:
U50 5G
- Sieć UMTS: 1700 MHz
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
556,93 zł / szt
685,02 zł brutto
Router mobilny ZTE U50 5G
Mały na zewnątrz, potężny w środku
- 5G z LTE kat. 20
- Obsługa WiFi 6
- Bezprzewodowe połączenie do 32 użytkowników jednocześnie
- Złącza TS-9 dla anten zewnętrznych do 5G
- Długi czas działania, dzięki 4500 mAh
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 90 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | U50 5G |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Porty we/wy | Brak |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ax |
| Sieć GSM | 2100 MHz |
| Wymiary | 118 x 72 x 18 mm |
| Waga | 163.7 |
| Pozostałe parametry | Chipset SDX55+QCA6391 |
| Zasilanie | Bateria 4500 mAH |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | UMTS |
| Typ | 5G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |