routery GSM/3G/LTE
Router Mobilny 5G U30 Pro
- Model:
U30 Pro
- Karta SIM: Nano
- Sieć LTE: 1800 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
482,12 zł / szt
593,01 zł brutto
Router Mobilny 5G U30 Pro
| Waga | 299 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 85 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | U30 Pro |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 9 |
| Porty we/wy | 1 x USB Type C zasilanie |
| Wymiary | 149 x 69.8 x 12.5 mm |
| Waga | 171 |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | 5G |
| Typ | 5G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |