routery GSM/3G/LTE
Router MF833N USB MF833N
- Model:
MF833N
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
86,85 zł / szt
106,83 zł brutto
Router ZTE MF833N USB MF833N
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 65 x 127 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | MF833N |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Max. prędkość pobierania | 150 |
| Liczba anten | 8 |
| Wymiary |
|
| Waga | 26 |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość pracy
|
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |