routery GSM/3G/LTE
Router MF79U modem USB MF79N
- Model:
MF79N
- Pasmo: 2,4 GHz
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
110,75 zł / szt
136,22 zł brutto
- Router pokrywa wszystkie Polskie i europejskie częstotliwości LTE
- Najlepszy towarzysz każdej podróży - Modem ZTE MF79N to idealny kompan Twoich wycieczek. Gwarancja dostępu z każdego miejsca do mobilnego Internetu 4G LTE z prędkością nawet do 150 Mbps.
- Do 10 urządzeń - Tworząc hotspot Wi-Fi możesz podłączyć do niego aż do 10 rozmaitych urządzeń. Od smartfonów, przez laptopy i tabletu, do konsol do gier. Każdy sprzęt dostanie swoją dawkę Internetu!
- Za pomocą tego urządzenia można stworzyć lokalna sieć WiFi dla 10 innych użytkowników
- Wygodne zarządzanie - Akcesorium posiada funkcję Plug and Play, więc jego instalacja jest banalnie prosta. Wystarczy podpiąć go do portu USB, a większość pracy zrobi za nas. Do tego urządzeniem można zarządzać za pomocą aplikacji ZTE Link bezpośrednio z poziomy smartfona.
- Sprzęt posiada slot karty micro SD (do 32 GB pamięci), który może posłużyć, jako lokalny dysk z dostępem dla każdego podłączonego użytkownika, lub po prostu, zamienić akcesorium w przydatnego pendrive'a na filmy czy zdjęcia.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 65 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | MF79N |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Standardy | 802.11n |
| Max. prędkość pobierania | 150 |
| Max. prędkość wysyłania | 50 |
| Wymiary | 101.6 x 31.7 x 14 mm |
| Pozostałe parametry |
Band configuration:
|
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |