routery xDSL
Router MF17B LTE
- Model:
MF17B
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10 do 60° C
- Temperatura przechowywania: -40 do 70° C
- Wilgotność: 5% ~ 95%
- Standardy: 802.11g
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
158,25 zł / szt
194,65 zł brutto
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 105 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | MF17B |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Wymiary | 100 x 100 x 80,42 mm |
| Waga | 140.2 |
| Certyfikaty |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |