routery GSM/3G/LTE
Router LT700 Outdoor 4G LTE SIM AC1200
- Model:
LT700 Outdoor
- Wymagania środowiskowe:
Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
470,73 zł / szt
579,00 zł brutto
Router LT700 Outdoor
- LTE FDD/TDD kat. 6
- Wi-Fi AC1200
- 1 x gigabitowa sieć WAN/LAN
- Gniazdo na kartę NanoSIM
- 802.3at/af PoE lub pasywne PoE
- 2 x wewnętrzne anteny WiFi + 2 x odłączane anteny 4G
- VPN i DDNS
- Wodoodporność IP65
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 85 x 107 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | LT700 Outdoor |
| Wymagania środowiskowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji danych Wi-Fi:
Szybkość transmisji danych komórkowych:
|
| Zasilanie | Pasywny adapter PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | EDGE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |