routery GSM/3G/LTE
Router LT500D Mesh AC1200 4G LTE SIM
- Model:
LT500D
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
152,20 zł / szt
187,21 zł brutto
LT500D Router 4G LTE AC1200 Dual Band Wi-Fi
- Prędkość LTE do 150/50 Mb/s
- AC1200 Wi-Fi dla płynniejszego działania
- 2 x odłączana antena 4G
- Wiele protokołów VPN tworzy bezpieczne połączenia
- Kompatybilny z ponad 15 dostawcami DDNS
- DNS przez Cloudflare/NextDNS/Google
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | LT500D |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Zysk anteny | 5 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | IPv6 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 758 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 277 x 342 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |