routery GSM/3G/LTE
Router LT400 Outdoor 4G LTE SIM N300
- Model:
LT400 Outdoor
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -20°C do 60°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do 70°C
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
168,46 zł / szt
207,21 zł brutto
Router LT400 Outdoor
- LTE FDD/TDD kat. 4
- Wi-Fi N300
- 1 x10/100 Mb/s WAN/LAN
- Gniazdo nanoSIM
- Pasywne PoE 24V
- 2 x wewnętrzne anteny WiFi + 2 x odłączane anteny 4G
- VPN i DDNS
- Wodoodporność IP65
| Waga | 798 kg |
|---|---|
| Wymiary | 87 x 108 x 323 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Model | LT400 Outdoor |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Karta SIM | Nano |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Standardy | 802.11b |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Szybkość transmisji danych Wi-Fi: 2.4 GHz (802.11n/g/b, 300 Mbps)
|
| Zasilanie | Pasywny adapter PoE 24V/0,5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe | Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |