routery xDSL
Router hAP ax2 L41G-2axD
- Model:
L41G-2axD
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -40°C do +70°C
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
159,89 zł / szt
196,66 zł brutto
hAP ax lite to idealne małe rozwiązanie, gdy trzeba obniżyć koszty, ale nie można sobie pozwolić na poświęcenie wydajności. Nasz najnowszy układ bezprzewodowy Gen6 AX pozwala wycisnąć tradycyjne spektrum 2.4 GHz jak cytrynę! W zależności od ogólnej konfiguracji, można oczekiwać wzrostu prędkości nawet do 90%!
Bardzo przydatny w skalowalnych instalacjach, takich jak hotele czy rozbudowujące się biura, atrakcyjna cena, kompaktowy rozmiar i bogaty zestaw funkcji pozwalają bez wątpienia dodawać więcej urządzeń!
Specyfikacja techniczna
| Producent | MikroTik |
|---|---|
| Model | L41G-2axD |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -40°C do +70°C |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 124 x 100 x 54 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 130 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |