Router EX520 Dwupasmowy Wi-Fi 6 AX3000
- Model:
EX520
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-60
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90% bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90% bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Dwupasmowy router WiFi 6 AX3000
- Dwupasmowe Wi-Fi 6: Do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Duży zasięg: Beamforming i cztery wydajne anteny zapewniają silny i niezawodny sygnał sieci Wi-Fi w Twoim domu
- Więcej połączeń: Technologie OFDMA i MU-MIMO zwiększają pojemność sieci i umożliwiają jednoczesną transmisję z większą liczbą urządzeń
- EasyMesh: Tworzy inteligentną sieć Mesh z płynnym zasięgiem i dużą elastycznością
- Zwiększone bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA3, Multi-SSID i Kontrola rodzicielska zapewniają spersonalizowane i bezpieczne doświadczenia online
- Gigabitowe porty: 1 gigabitowy port WAN oraz 4 gigabitowe porty LAN zapewniają szybki i elastyczny dostęp do internetu
- Łatwa konfiguracja: Skonfiguruj router w ciągu kilku minut za pomocą aplikacji TP-Link Aginet
- Zarządzanie zdalne: Wsparcie dla TAUC (TP-Link Aginet Unified Cloud), TR-069, TR-098, TR-181, TR-111 oraz TR-143
Dwupasmowe Wi-Fi 6 o prędkości do 3,0 Gb/s
Technologia Wi-Fi 6 (802.11ax) wprowadza wyższą prędkość, niższe opóźnienia i większą pojemność, a tym samym umożliwia więcej jednoczesnych połączeń w Twoim domu. Każda aplikacja będzie działać płynniej ze znacząco zwiększoną prędkością sieci Wi-Fi. Pasma 2,4GHz oraz 5GHz zostały ulepszone do najnowszej generacji Wi-Fi, przez co są idealne do strumieniowania 4K/8K, rozgrywek online i szybkiego pobierania.
Duży zasięg Wi-Fi
Technologia Beamforming wraz z antenami o wysokim zysku zapewniają pokrycie sygnału Wi-Fi w domu i skoncentrowanie sygnału w kierunku każdego urządzenia.
Stwórz elastyczną i inteligentną sieć Wi-Fi Mesh
Stwórz jednolitą sieć Wi-Fi Mesh w całym domu za pomocą kilku współpracujących ze sobą EX520 lub innych urządzeń kompatybilnych z EasyMesh.
Gigabitowy dostęp do Internetu szerokopasmowego
Gigabitowe porty Ethernet umożliwiają Ci wykorzystanie pełnego potencjału łącza szerokopasmowego o prędkości do 1 Gb/s. Podłącz swoje komputery, telewizory Smart i konsole gier do Gigabitowych portów Ethernet LAN, aby korzystać z szybkich oraz stabilnych połączeń przewodowych.
Łatwa konfiguracja i użytkowanie
Niezależnie czy preferujesz intuicyjną aplikację Aginet, czy rozbudowany interfejs Web, swoje urządzenie skonfigurujesz w ciągu kilku minut. Aplikacja Aginet umożliwia także zarządzanie ustawieniami sieci z poziomu smartfona i tableta.
Wsparcie dla zarządzania zdalnego TR-069
ISP mogą zdalnie konfigurować i zarządzać urządzeniami poprzez ACS (Auto-Configuration Server). Operacje wysokiego poziomu wspierają protokoły TR-181, TR-111 i TR-143.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | EX520 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Porty we/wy | Brak |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 260,2 × 135,0 × 41,6 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz: 12V / 1,5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | TX Beamforming, MU-MIMO, DL/UL OFDMA, Airtime Fairness |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 833 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 330 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |