routery xDSL
Router EC225-G5 AC1300 3LAN 1WAN
- Model:
EC225-G5
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0 - 40 C
- Temperatura przechowywania: -40 - 60 C
- Wilgotność robocza: 10%-90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5%-90% bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
117,59 zł / szt
144,64 zł brutto
| Waga | 736 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 240 x 77 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | EC225-G5 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2/WPA3 encryption |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 230 x 144 x 35 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 12V/1.0A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |