routery xDSL
Router Deco XE75 Pro(2-pack) WiFi 6E AXE5400
- Model:
DECO XE75 PRO(2-PACK)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C~40°C
- Temperatura przechowywania: -40°C~60°C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% wilgotności względnej
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% wilgotności względnej
- Bezpieczeństwo:
- Zapora sieciowa SPI
- Kontrola dostępu
- HomeShield Security Ochrona IoT w czasie rzeczywistym
- Blokowanie złośliwych witryn
- System ochrony przed włamywaczami
- Zapobieganie atakom DDoS
- Domowy skaner
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 599,67 zł / szt
1 967,59 zł brutto
Deko XE75 Pro
Trójzakresowy system Wi-Fi 6E typu mesh AXE5400
- Wi-Fi 6E dla całego domu - pokrycie powierzchni do 2900 m dzięki płynnej sieci Wi-Fi nowej generacji i spraw, by martwe strefy i buforowanie stały się przeszłością
- Zupełnie nowe pasmo 6 GHz - poznaj najnowszą częstotliwość Wi-Fi, eliminując zakłócenia ze wszystkich starszych urządzeń. Pasmo 6 GHz zapewnia również potężne dedykowane łącze typu backhaul, które jeszcze bardziej usprawnia wydajność Wi-Fi urządzeń innych niż 6E
- Prawdziwa prędkość trójzakresowa - wszystkie trzy pasma Wi-Fi współpracują ze sobą, aby uwolnić całkowitą prędkość sieci do 5400 Mb/s dla 200 urządzeń
- Siatka sterowana sztuczną inteligencją - łączy Twój dom pod jedną nazwą i hasłem, zapewniając jednocześnie najlepsze połączenia podczas przenoszenia z pokoju do pokoju
- TP-Link HomeShield - zapewnia bezpieczeństwo Twojej sieci domowej dzięki najnowocześniejszym funkcjom ochrony sieci i IoT
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek - aplikacja Deco przeprowadzi Cię przez konfigurację krok po kroku
- Uniwersalna kompatybilność - kompatybilność wsteczna ze wszystkimi generacjami Wi-Fi i współpracuje z dowolnym dostawcą usług internetowych (ISP) i modemem
| Waga | 1860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 240 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | DECO XE75 PRO(2-PACK) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | IPv6 |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 105 x 105 x 169 mm |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Kontrola rodzicielska HomeShield
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |