routery ADSL
Router Archer VR2100 ADSL/VDSL 4LAN 1USB
- Model:
Archer VR2100
- Standardy: 802.11g
- Bezpieczeństwo:
- Zapora sieciowa NAT,
- Zapora sieciowa SPI,
- Ochrona przed atakami: Denial of Service (DoS),
- SYN Flooding,
- Ping of Death,
- Wiązanie adresów IP i MAC
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
304,96 zł / szt
375,10 zł brutto
Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL, MU-MIMO, AC2100
- Super VDSL Najnowsza technologia Super VDSL (profil 35b standardu VDSL2) zapewnia dostęp do Internetu o prędkości wynoszącej nawet 350 Mb/s.
- Zawrotne prędkości Osiągane wartości deklasują prędkości poprzedniej generacji, dochodząc nawet do 1733 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- MU-MIMO 4×4 Dane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie, co zapewnia nawet czterokrotnie wyższą wydajność pracy.
- Zasięg w całym domu z technologią OneMeshTM Współpraca ze wszystkimi produktami TP-Link OneMesh oznacza możliwość utworzenia elastycznej i taniej w utrzymaniu sieci mesh.
- Błyskawiczne połączenia przewodowe Port USB 3.0 i cztery gigabitowe porty Ethernet działają nawet 10 razy szybciej niż w przypadku urządzeń poprzedniej generacji, pozwalając wkroczyć domowej rozrywce na wyższy poziom.
- Aplikacja TP-Link Tether Z aplikacją dostępną na urządzenia obsługujące system iOS lub Android zarządzanie siecią, w tym kontrola zdalna i ustawienie automatycznych aktualizacji, jest niezwykle łatwe.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer VR2100 |
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 216 × 164 × 36.8 mm |
| Zasilanie | 12 V/1,5 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | ADSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71 x 240 x 318 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |