routery xDSL
Router Archer AX53 AX3000 4LAN 1WAN
- Model:
Archer AX53
- Bezpieczeństwo:
- WPA
- WPA2
- WPA3
- WPA/WPA2-Enterprise
- Annex: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
180,69 zł / szt
222,25 zł brutto
| Waga | 843 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 240 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer AX53 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Annex | Nie dotyczy |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 260.2 × 135 × 41.6 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |