Router AmpliFi ALIEN WiFi6 AFI-ALN-R
- Model:
AmpliFi Alien
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -10 do 45° C (od 14 do 113° F)
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Pasmo: 2,4 GHz
- Pełna specyfikacja
Router AmpliFi Alien
Doświadcz niesamowitego zasięgu i wydajności WiFi dzięki jedynemu na świecie routerowi WiFi z 16 strumieniami.
Prawdziwe prędkości gigabitowe
AmpliFi Alien oferuje 4 razy większą ogólną przepustowość sieci i 2 razy większy zasięg, osiągając przy tym rzeczywiste prędkości gigabitowe.
Skalowalny system Mesh
Pojedynczy router zapewnia zasięg do 280 m2 (3 000 stóp2), a połączenie z dowolną liczbą dodatkowych routerów Alien zwiększa zasięg o kolejne 280 m2 na każde urządzenie.
Prosta konfiguracja i zarządzanie
Rozwiązanie typu plug-and-play z wygodną aplikacją mobilną AmpliFi.
Bezpłatny VPN z Teleport
Dzięki funkcji Teleport możesz utworzyć połączenie VPN z domową siecią AmpliFi z dowolnego miejsca.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | AmpliFi Alien |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA2 |
| Zysk anteny | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Wymiary | 110 x 110 x 250 mm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 3700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 300 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |