akcesoria
Rolki do zdjęć Print Cam 2 sztuki
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-101818
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Rolki do zdjęć Print Cam 2 sztuki
Dwa wkłady z rolkami do drukowania zdjęć z natychmiastowego aparatu Hi-Tech. Każdy pozwala na drukowanie do 60 zdjęć.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-101818 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rolka do aparatu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opaokowania: 9,6 x 3,5 x 13,6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 145 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |