zabawa w dom
Robot sprzątający Home
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
39,95 zł / szt
49,14 zł brutto
ROBOT SPRZĄTAJĄCY
Funkcje:
- Zasysanie powietrza
- Wyjmowana komora z filtrem
- Dźwięk prawdziwego odkurzacza
- Napęd typu bump n go
- Podświetlany przycisk on/off
- Podczas pracy obracają się szczotki
| Waga | 615 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 225 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 171024 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 21,5 x 21,5 x 5,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 23 x 7,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |