roboty kuchenne
Robot kuchenny Serie 2 MUMS2EB01
- Moc: 700
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Pojemność misy/pojemnika: 3.8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
497,05 zł / szt
611,37 zł brutto
Robot kuchenny Serie 2 MUMS2EB01
- Silnik o mocy 700 W - duża wydajność i wygodna eksploatacja. Urządzenie sprosta wszystkim kuchennym wyzwaniom, bez problemu poradzi sobie nawet z ciężkim ciastem np. drożdzowym.
- Perfekcyjne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D) w celu uzyskania jak najlepszego połączenia wszystkich składników.
- 4-stopniowa regulacja prędkości.
- Idealne wyrabianie ciast: zestaw 3 mieszadeł gwarantujący doskonałe rezultaty.
- Łatwość utrzymania w czystości.
| Waga | 5800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 396 x 397 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Pojemność misy/pojemnika | 3.8 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 266 x 266 x 277 mm |
| Waga | 5.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Płynny start |
| Długość przewodu zasilającego | 1.1 |
| Liczba prędkości | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |