Robot kuchenny MultiPro Compact FDM301.SS
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 2.1
- Funkcje: Nóżki antypoślizgowe
- Pełna specyfikacja
MultiPro Compact FDM301SS
Duża moc w kompaktowym wydaniu. Błyskawicznie mieszaj, siekaj, krój i blenduj, aby uzyskać doskonałe rezultaty za każdym razem. Ponadto dostępne są opcjonalne przystawki, które pomogą Ci w przygotowaniu każdego przepisu.
Kompletny zestaw
Oryginalny system all-in-one firmy Kenwood umożliwia siekanie, ścieranie, krojenie, blendowanie i zagniatanie, a nawet wyciskanie soku. Jedna podstawa, z którą zrobisz wszystko, oszczędzając czas i miejsce.
Doskonale ubite składniki
Uzyskaj idealną bitą śmietanę i lekką bezę dzięki naszej unikatowej podwójnej, metalowej trzepaczce. Lepsze napowietrzenie masy dzięki konstrukcji podwójnej trzepaczki. Oszczędność czasu i doskonałe napowietrzenie masy bez bałaganu.
Długotrwała moc
Silnik o mocy 800 W nigdy Cię nie zawiedzie. Łatwo kontrolować pracę dzięki dwóm poziomom prędkości jednemu do użytku codziennego i drugiemu dla uzyskania dodatkowej mocy podczas przetwarzania twardszych składników, takich jak warzywa korzeniowe. Ustaw pracę pulsacyjną na pokrętle prędkości, aby grubo pokroić zioła.
Sok w mgnieniu oka
Wyciśnij sok z pomarańczy na śniadanie. Wyciskaj sok z cytryny i limonki podczas gotowania. Wyciskarka do cytrusów jest szybka w użyciu i łatwa w czyszczeniu wystarczy włożyć ją do zmywarki.
Pojemność, której potrzebujesz
Kompaktowa konstrukcja z misą o pojemności 2,1 l. Wyposażony jest w trzy tarcze do krojenia i ścierania, także drobnych składników. Wystarczy je założyć i rozpocząć pracę.
Części nadające się do mycia w zmywarce
Robot wielofunkcyjny MultiPro Compact pozwala zaoszczędzić czas zarówno przy czyszczeniu, jak i przygotowywaniu posiłków. Wystarczy włożyć akcesoria do zmywarki*.
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 450 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 2.1 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Zabezpieczenia | Blokada pokrywy |
| Wymiary | 20 x 23 x 36.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |