roboty kuchenne
Robot kuchenny MCM3PM386
- Moc: 900
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
397,71 zł / szt
489,18 zł brutto
| Waga | 4400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 400 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 1 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 3.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |