roboty kuchenne
Robot kuchenny MCM3201B
- Moc: 800
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 2.3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
281,36 zł / szt
346,07 zł brutto
Robot kuchenny MCM3201B
Multitalent 3 - kompaktowy i wszechstronny asystent w Twojej kuchni z ponad 30 funkcjami. Sprawi, że gotowanie i pieczenie będzie przyjemną zabawą!
- Poręczność: akcesoria mogą być przechowywane w misie rozdrabniacza, a zatem są zawsze pod ręką. Dzięki specjalnym oznaczeniom akcesoria mogą być zamontowane bardzo szybko.
- Akcesoria można myć w zmywarce: łatwe i wygodne czyszczenie akcesoriów w zmywarce.
- Specjalne silikonowe przyssawki zapobiegające przesuwaniu się urządzenia podczas pracy.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 400 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 2.3 |
| Funkcje | Schowek przewodu |
| Zabezpieczenia | Blokada pokrywy |
| Wymiary | 375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 3.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |