chłodzenie CPU
Rezerwuar - Pacific PR32-D5 Plus Pump Reservoir 267mm LED Software
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Podstawka / Blok CPU: Brak
- Wymiary:
74,8 * 74,8 * 267 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
700,88 zł / szt
862,08 zł brutto
Rezerwuar - Pacific PR32-D5 Plus Pump Reservoir 267mm LED Software
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Wymiary | 74,8 * 74,8 * 267 mm |
| Pozostałe parametry |
Tryby pracy pompy:
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Radiator | Brak |
| Oznaczenia |
| Waga | 1429 kg |
|---|---|
| Wymiary | 126 x 106 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |