rejestratory
Rejestrator IP NVR2108-4KS3
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
187,15 zł / szt
230,19 zł brutto
- Wbudowane funkcje AI: klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd (4 kanały)
- SMD+ - klasyfikacja obiektu z filtrowaniem fałszywych alarmów
- Uzbrajanie i rozbrajanie jednym kliknięciem
- Synchroniczne odtwarzanie do 8 kanałów wideo
- Obsługa: ONVIF, CGI, SDK, P2P
- Wsparcie dla kamer z funkcjami: ochrona perymetryczna, SMD+
- Inteligentne wyszukiwanie według określonych parametrów (AI search)
| Waga | 1047 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 360 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wymiary | 204.6 x 206.4 x 45.6mm |
| Waga | 0.45 |
| Maks. pojemność dysków | 20 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4000 x 3000 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |