rejestratory
Rejestrator IP DS-7608NXI-I2/S(E)
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
999,00 zł / szt
1 228,77 zł brutto
8-kanałowy rejestrator wideo 1U AcuSense 4K
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Inteligentna analityka oparta na algorytmie głębokiego uczenia się
- Ochrona obwodowa do 4 kanałów
- Rozpoznawanie twarzy do 4 kanałów w strumieniu wideo
- Rozpoznawanie twarzy do 8 kanałów w przypadku zdjęć twarzy
- Do 8-kanałowych wejść kamer IP
- Możliwość dekodowania do 32 kanałów 1080p
| Waga | 2765 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 440 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Tryby wyświetlania |
|
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Wymiary | 385 x 317 x 52 mm |
| Waga | 2.5 |
| Maks. pojemność dysków | 28 |
| Tryby nagrywania |
|
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |