rejestratory
Rejestrator IP DS-7104NI-Q1(D)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Maks. liczba dysków: 1
- Złącza: SATA
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
210,11 zł / szt
258,44 zł brutto
DS-7104NI-Q1 NVR serii Value 7
Cechy i funkcje
- Kompresja wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Przepustowość przychodząca do 40 Mb/s i przepustowość wychodząca 60 Mb/s
- Do 4-kanałowych wejść kamer sieciowych
- Możliwość dekodowania do 4 kanałów w rozdzielczości 1080p
- Jednoczesne wyjście HDMI i VGA
Kompresja i nagrywanie
- Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
- Nagrywanie pełnokanałowe w rozdzielczości do 4 MP
Przechowywanie i odtwarzanie
- Rozdzielczość odtwarzania 2 kanały przy 4 MP lub 4 kanały przy 1080p
- 1 interfejs SATA (do 6 TB pojemności na dysk twardy)
Inteligentna funkcja
- Obsługuje wykrywanie przekroczeń linii i włamań
- Inteligentne wyszukiwanie wybranego obszaru wideo; i inteligentne odtwarzanie w celu poprawy wydajności odtwarzania
- Automatycznie wyszukuj i dodawaj kamery sieciowe po aktywacji urządzenia
Dostęp do sieci i Ethernetu
- 1 samoadaptacyjny interfejs Ethernet 10/100 Mb/s Hik-Connect do łatwego zarządzania siecią
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Złącza | SATA |
| Liczba kanałów | 4 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wejścia BNC | 0 |
| Wyjścia BNC | 0 |
| Kompresja audio | G.711u |
| Wymiary | 200 × 200 × 48 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 10 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Waga | 978 kg |
|---|---|
| Wymiary | 83 x 320 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |