rejestratory
Rejestrator DS-7716NXI-K4/16P
- Maks. liczba dysków: 4
- Liczba kanałów: 16
- Złącza: Audio out
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 643,23 zł / szt
2 021,17 zł brutto
16-kanałowy 1.5U 16 POE K Series AcuSense 4K NVR
- Do 16 wejść kamer IP, plug & play z 16 interfejsami Power-over-Ethernet (PoE)
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Do 2 kanałów przy 12 MP lub 3 kanałów przy 8 MP lub 6 kanałów przy 4 MP lub 12 kanałów przy 1080p
- Do 160 Mb/s przychodzącej przepustowości
- Zastosowanie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania ręcznego wysiłku i kosztów bezpieczeństwa
Inteligentna funkcja:
- Wszystkie kanały obsługują Motion Detection 2.0
- 2-kanałowa analiza wideo do rozpoznawania ludzi i pojazdów w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów
- 1-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla strumienia wideo lub 4-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla obrazu twarzy
- Inteligentne wyszukiwanie wybranego obszaru w wideo i inteligentne odtwarzanie w celu zwiększenia wydajności odtwarzania
Profesjonalne i Niezawodność:
- Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
- Zastosowanie technologii szyfrowania strumieniowego TLS, która zapewnia bezpieczniejszą usługę transmisji strumieniowej
Wyjście wideo HD:
- Zapewnij niezależne wyjścia HDMI i VGA
- Wyjście wideo HDMI w rozdzielczości do 4K
Przechowywanie i odtwarzanie:
- Do 4 interfejsów SATA do podłączenia dysku twardego (do 10 TB pojemności na dysk twardy)
- 16-kanałowe synchroniczne odtwarzanie
Dostęp do sieci i Ethernetu:
- 16 niezależnych interfejsów sieciowych PoE
- 1 samodostosowujący się interfejs Ethernet 10/100/1000 Mbps
- Hik-Connect do łatwego zarządzania siecią
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 505 x 495 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Złącza | Audio out |
| Kompresja audio | G.711 |
| Wejścia alarmowe | 16 |
| Wyjścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Wymiary | 445 × 400 × 75 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. pojemność dysków | 40 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |