rejestratory
Rejestrator DS-7616NXI-K2(D)
- Maks. liczba dysków: 2
- Liczba kanałów: 16
- Złącza: Audio out
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
482,62 zł / szt
593,62 zł brutto
16-kanałowy rejestrator NVR 1U K Series AcuSense 4K
- Do 16-kanałowych wejść kamery IP
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Do 2 kanałów przy 12 MP lub 3 kanałów przy 8 MP lub 6 kanałów przy 4 MP lub 12 kanałów przy 1080p
- Do 160 Mb/s przychodzącej przepustowości
- Zastosuj technologię Hikvision Acusense, aby zminimalizować ręczny wysiłek i koszty bezpieczeństwa
Inteligentna funkcja:
- Wszystkie kanały obsługują Motion Detection 2.0
- 2-kanałowa analiza wideo do rozpoznawania ludzi i pojazdów w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów
- 1-kanałowa funkcja rozpoznawania twarzy dla strumienia wideo lub 4-kanałowa funkcja rozpoznawania twarzy dla zdjęcia twarzy
- Inteligentne wyszukiwanie wybranego obszaru w wideo i inteligentne odtwarzanie w celu zwiększenia wydajności odtwarzania
Profesjonalizm i niezawodność:
- Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
- Przyjęcie technologii szyfrowania strumieniowego przez TLS, która zapewnia bezpieczniejszą usługę transmisji strumieniowej
Wyjście wideo HD:
- Zapewnij niezależne wyjścia HDMI i VGA
- Wyjście wideo HDMI w rozdzielczości do 4K
Przechowywanie i odtwarzanie:
- Do 2 interfejsów SATA do połączenia z dyskiem twardym (do 16 TB pojemności na dysk twardy)
- 16-kanałowe synchroniczne odtwarzanie
Dostęp do sieci i Ethernetu:
- 1 samodostosowujący się interfejs Ethernet 10/100/1000 Mbps
- Hik-Connect do łatwego zarządzania siecią
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 163 x 500 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 16 |
| Złącza | Audio out |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Wymiary | 385 × 315 × 52 mm |
| Maks. pojemność dysków | 32 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1600 x 1200 (UXGA) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |