rejestratory
Rejestrator DS-7608NXI-K2(D)
- Maks. liczba dysków: 2
- Złącza: 3 x USB 2.0
- Liczba kanałów: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
436,69 zł / szt
537,13 zł brutto
8-kanałowy rejestrator NVR 1U K Series AcuSense 4K
- Do 8-kanałowych wejść kamery IP
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Do 2 kanałów przy 12 MP lub 4 kanały przy 8 MP lub 8 kanałów przy 4 MP lub 16 kanałów przy 1080p
- Do 80 Mb/s przychodzącej przepustowości
- Zastosowanie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania ręcznego wysiłku i kosztów bezpieczeństwa
Inteligentna funkcja:
- Wszystkie kanały obsługują Motion Detection 2.0
- 2-kanałowa analiza wideo do rozpoznawania ludzi i pojazdów w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów
- 1-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla strumienia wideo lub 4-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla obrazu twarzy
- Inteligentne wyszukiwanie wybranego obszaru w wideo i inteligentne odtwarzanie w celu zwiększenia wydajności odtwarzania
Profesjonalizm i niezawodność:
- Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
- Zastosowanie strumienia przez TLS technologia szyfrowania, która zapewnia bezpieczniejszą usługę transmisji strumieniowej
Wyjście wideo HD:
- Zapewnia niezależne wyjścia HDMI i VGA
- Wyjście wideo HDMI w rozdzielczości do 4K
Przechowywanie i odtwarzanie:
- Do 2 interfejsów SATA do podłączenia dysku twardego (do 16 TB pojemności na dysk twardy)
- 8-kanałowe synchroniczne odtwarzanie
Dostęp do sieci i Ethernetu:
- 1 samodostosowujący się interfejs Ethernet 10/100/1000 Mbps
- Hik-Connect do łatwego zarządzania siecią
| Waga | 2750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 435 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Złącza | 3 x USB 2.0 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Wymiary | 385 × 315 × 52 mm |
| Maks. pojemność dysków | 32 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1600 x 1200 (UXGA) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |