rejestratory
Rejestrator DS-7608NXI-K1/8P D PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
629,00 zł / szt
773,67 zł brutto
8-kanałowy rejestrator NVR PoE 1U K Series AcuSense 4K
- Do 8-kanałowych wejść kamery IP, funkcja plug and play z 8 interfejsami Power-over-Ethernet (PoE)
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość dekodowania do 2-kanałowego przy 12 MP lub 4-kanałowego przy 8 MP lub 8-kanałowego przy 4 MP lub 16-kanałowego przy 1080p
- Przepustowość przychodząca do 80 Mb/s
- Wdrożenie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania nakładu pracy ręcznej i kosztów bezpieczeństwa
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Wymiary | 320 x 240 x 48 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 2180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 420 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |