rejestratory
Rejestrator DS-7108NI-Q1/M D PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
199,00 zł / szt
244,77 zł brutto
DS-7108NI-Q1/M D PL
- Obsługa kompresji wideo: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Do 60 Mb/s przepustowości przychodzącej i 60 Mb/s przepustowości wychodzącej
- Do 8 wejść kamery sieciowej
- Możliwość dekodowania do 4-kanałów 1080p
- Jednoczesne wyjście HDMI/VGA
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Wymiary | 265 x 223 x 48 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 6 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 400 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |