Recykling, Robot
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
4587
- Obszar: Do sklejania/składania
- Pełna specyfikacja
RECYKLING - ROBOT
Gdy najdzie ochota na eko-robota!
Każdego dnia na świecie wyrzuca sie miliony plastikowych butelek. Rozłożenie tworzyw sztucznych zajmuje Ziemi bardzo dużo czasu, co powoduje poważne problemy ekologiczne.
Pomóż ratować środowisko wykorzystując plastikowe butelki do zrobienia czegoś ciekawego. Zamień je w ekologiczne projekty! Wymaga to tylko odrobiny wyobraźni.
Spraw, aby niepotrzebna plastikowa butelka lub puszka po napoju przeistoczyła się w ekologicznego robota na kółkach! Twórz coraz to nowsze zabawki i ścigaj się z przyjaciółmi.
Zestaw doskonały dla dwojga dzieci - materiały wystarczą do wykonania i ozdobienia 2 robotów!
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 180 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 4587 |
| Obszar | Do sklejania/składania |
| Rodzaj | Z recyklingu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 21 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 2 plastikowe podstawy robota z mechanizmem wolnego koła |
| Pozostałe informacje | Do wykonania robota potrzebne są plastikowe butelki lub puszki (brak w zestawie). |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |