pokrowce/etui
Ramka ochronna do iPhonea Air - jasnoniebieski
- Pasuje do:
iPhone Air (2025)
- Akcesoria w zestawie:
Ramka ochronna do iPhonea Air
- Materiał: Poliwęglan
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
145,53 zł / szt
179,00 zł brutto
Ramka ochronna do iPhonea Air - jasnoniebieska
Smukła i lekka ramka z wzmocnionego poliwęglanu dodatkowo chroni krawędzie. Nowe przyciski zostały zaprojektowane tak, żeby zapewniać precyzyjne działanie, wyczuwalne kliknięcie i błyskawiczną reakcję. Ramka pięknie podkreśla smukłość iPhonea Air.
Ramka pozwala na swobodne korzystanie z panelu Sterowanie aparatem, umożliwiając rozpoznawanie subtelnych ruchów palców jak kliknięcia czy muśnięcia.
Ma dwa zaczepy umożliwiające pewne przypięcie paska na ramię, dzięki któremu masz iPhonea zawsze w zasięgu - bez użycia rąk.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 x 93 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Pasuje do | iPhone Air (2025) |
| Akcesoria w zestawie | Ramka ochronna do iPhonea Air |
| Materiał | Poliwęglan |
| Typ | etui - bumper |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Kolor | Błękitny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |