uchwyty
Ramię regulowane 17-32 cale 9kg długie
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
75,31 zł / szt
92,63 zł brutto
Uchwyt do monitora GEMBIRD MA-D1-03 w kolorze czarnym
Przeznaczony jest dla monitorów o rozmiarach ekranu 17 - 32 cali. Produkt zaprojektowany został dla jednego monitora, montowany jest bezpośrednio do biurka. Ramiona umożliwiają obracanie, wydłużanie, chowanie lub pochylanie wyświetlacza oraz umożliwiają obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego itp. MA-D1-03 posiada wytrzymały, mocny zacisk biurkowy do łatwego i bezpiecznego montażu oraz praktyczne zaciski organizujące kable w ramieniu. Ponadto jest kompatybilny z VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm).
- Ustaw ekran idealnie, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Uchwyt do monitora na biurko z pojedynczym ramieniem monitora
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32" / 9 kg)
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 9 |
| Regulacja w pionie | 45 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Wymiary | 116 x 308 x 561 mm |
| Waga | 2.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2725 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 435 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |