radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz samochodowy KDC-BT665U
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3, FLAC
- Odtwarzacz CD: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
369,00 zł / szt
453,87 zł brutto
Odbiornik CD/USB z technologią Bluetooth. Usługa głosowa Amazon Alexa.
Ciesz się wygodną kontrolą. Wbudowana technologia Bluetooth do rozmów bez użycia rąk i strumieniowego przesyłania muzyki, możliwość używania smartfona jako bezprzewodowego pilota i interakcji z usługą głosową Amazon Alexa opartą na chmurze. Cyfrowy procesor dźwięku, wyrównanie czasowe i 13-pasmowy korektor zapewniają optymalne udoskonalenia strojenia dźwięku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3, FLAC |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF), AM MW |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Pamięć stacji | 24 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Złącza | 1 x AUX 3,5 mm minijack, 1 x USB |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| System | Brak danych |
| Wymiary | 182 x 53 x 155.5 mm |
| Waga | 1.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW, CD-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 235 x 105 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |