radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz RS-33
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,68 zł / szt
120,15 zł brutto
Aiwa RS-33
PRZENOŚNE RADIO
Z wbudowanym głośnikiem.
RADIO KIESZONKOWE
Łatwe w transporcie.
GAMA AKCESORIÓW
Etui, słuchawki Aiwa Q-Design i baterie w zestawie.
- Częstotliwość stereo AM/FM
- Analogowy ETS (system łatwego dostrajania)
- Wysoka czułość na częstotliwości radiowe
- Przełącz na FM DX, aby zredukować zakłócenia podczas słuchania określonej częstotliwości
- Antena teleskopowa
- Stylowy Design Vintage
- Pasek do noszenia
- Kontrola głośności
- W zestawie słuchawki douszne Aiwa-Q Design
| Waga | 243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 90 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |