radioodtwarzacze
Radio RF-2400DEG-K
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,00 zł / szt
134,07 zł brutto
Panasonic RF-2400DEG-K
- Łatwe i stabilne strojenie
- Nowy tuner cyfrowy z AFC
- Krystalicznie czysty dźwięk
- Pełnozakresowy głośnik 10 cm
- Wyraźna konstrukcja
- Duża skala z pokrętłem
| Waga | 890 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 115 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 234 x 122 x 82 mm |
| Waga | 690 |
| Pozostałe parametry | - Rozmiar głośnika 10 cm |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |