Radio przenośne FM PR8BK
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 0.8
- Pełna specyfikacja
Przenośne radio FM z wyjściem słuchawkowym PR8BK
Idealny na piknik!
Model PR8BK to bardzo proste i niezwykle łatwe w obsłudze przenośne radio z tunerem analogowym. Cechuje go klasyczne wzornictwo i niezwykła ergonomia. Odbiornik ten daje możliwość słuchania swojej ulubionej audycji radiowej zarówno w domowym zaciszu, jak i w plenerze. Radioodbiornik posiada dwa źródła zasilania. Jedno tradycyjne sieciowe, po podłączeniu do gniazdka elektrycznego. Drugie bateryjne, po zainstalowaniu dwóch baterii typu R20.
W celu uzyskania jak najlepszego odbioru stacji radiowych, urządzenie zostało wyposażone w obrotową, rozkładaną antenę teleskopową. Precyzyjne strojenie zapewnia wygodne i duże pokrętło, które ułatwia przeszukiwanie i wybór żądanej częstotliwości, a czytelna skala, z nadrukowanymi fluorescencyjną farbą dużymi cyframi, ułatwia odczyt nawet w ciemnym pomieszczeniu. Wbudowany głośnik w połączeniu ze wzmacniaczem generującym 0,8 W mocy zapewnia czysty i klarowny dźwięk. Dodatkowo urządzenie posiada wyjście słuchawkowe w celu uzyskania dyskretnego odsłuchu. Wygodna rączka do przenoszenia urządzenia gwarantuje komfort obsługi, zwłaszcza gdy radioodbiornik używany jest na zewnątrz.
| Waga | 710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 235 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 0.8 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Wymiary | 232 (szer.) x 122 (wys.) x 63 (gł.) mm |
| Waga | 0.85 |
| Pozostałe parametry |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |