radioodtwarzacze
Radio przenośne AM/FM RA5
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,75 zł / szt
55,04 zł brutto
Radio przenośne BLOW RA5 analogowe AM/FM bateryjne sieciowe
- Przenośne radio
- Odbiór w częstotliwościach AM/FM
- Obrotowa antena i potencjometr regulacji głośności
- Gniazdo słuchawkowe JACK 3,5mm
- Zasilanie bateryjne lub sieciowe
Przenośne radio FM Blow RA5 odbiera w częstotliwościach AM i FM pozwala odtwarzać muzykę z wybranej stacji radiowej. Radio zostało także wyposażone w obrotową antenę teleskopową oraz potencjometr regulacji głośności. Radio jest zasilane bateryjnie i sieciowo. Posiada dodatkowo wejście słuchawkowe jack 3,5mm. Urządzenie ma oryginalny wygląd, wpasuje się w każde wnętrze.
| Waga | 702 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 135 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 235 x 120 x 55 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |