radioodtwarzacze
Radio Pliszka USB, FM czarne
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
56,34 zł / szt
69,30 zł brutto
Radio Pliszka USB, FM czarne
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal UKF i odtwarzaczem MP3.
- Dzięki niewielkim rozmiarom i zasilaniu z akumulatora lub baterii możesz słuchać radia i muzyki mp3 wszędzie tam gdzie jesteś.
- Radio wyposażono w cyfrowe strojenie z wyświetlaczem częstotliwości, w wejście USB i slot kart microSD z odtwarzaniem plików MP3.
- Radio posiada gniazdo słuchawkowe, wygodny pasek do przenoszenia i antenę teleskopową.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 40 |
| Wymiary | 125 x 74 x 30 mm |
| Waga | 0.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Odtwarzanie z kart microSD/SDHC do 32GB |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 145 x 90 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |