radioodtwarzacze
Radio Jowita USB czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 2.5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
81,34 zł / szt
100,05 zł brutto
Radio Jowita USB czarny
- Wejście USB z odtwarzaniem plików MP3 (np. z pamięci USB lub odtwarzacza mp3)
- Slot kart SD z odtwarzaniem plików MP3
- Regulacja barwy dźwięku
-Czytelna skala
- Łatwa obsługa
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2.5 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 245x145x90 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | - Typ baterii: R20 |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 120 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |